Level Plus Eğitim

Dil eğitimi sektöründe uzun zamandır çalışmalar yürütmekte olan Level Plus, farklı sektörlerdeki birçok firmaya video Eğitim hizmeti sağlamıştır. Farklı alanlardaki birçok kurum ile partnerlik yapmış olmamız, bizlere çeşitli eğitim şekillerini daha iyi görmemizi sağlamıştır. Uzun yıllardır verdiğimiz eğitimler ile kazandığımız tecrübeyle öğrenme zorluğu ile ilgili sorunları en aza indirdik.

Videolarla verdiğimiz Eğitim modeli ile ezberleme odaklı bir eğitim yerine, tamamen öğrenme odaklı stratejiler uyguluyoruz.

 

İlk Video'dan itibaren Verimlilik

İlk videodan itibaren verimliliğe odaklanarak, derslerin yüksek fayda ile geçmesine odaklanıyoruz. Bunun yanında her videoda, önceki derslerde işlemiş olduğumuz yapıları kullanıyor ve bu sayede videoları tekrar ederek yeni bilgiler öğreniyorsunuz.

Level Plus markasının amaçlarından bir tanesi kolay ve anlaşılır bir şekilde yeni dilleri öğretmek. Misyonlarımız arasında, yüksek kalite eğitim, memnun katılımcı dönüşü, doğru bir dil eğitimi vermek ve katılımcılara en iyi şekilde yeni bir yabancı dili keşfetmelerini sağlamak yer alıyor.

İstatistik

İstatistik

k+

İstatistik

k+

İstatistik

DERSLER NASIL İŞLENİR?

Online Eğitim’de Maksimum Verimlilik.

Maksimum Verimlilik

Klasik Online Eğitim sistemlerinden en az 5 kat daha fazla konuşarak öğreneceksiniz.

7/24 EĞİTİM

Dilediğiniz zaman Video sistemimize erişim sağlayarak konuşarak çalışabilirsiniz.

TEK İHTİYACINIZ İNTERNET

Nerede olursanız olun, dilediğiniz zaman tek tuşla sisteme bağlanarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Online Eğitim’de Devrim

Klasik Online Eğitim sistemlerinden en az 5 kat daha fazla konuşarak öğreneceksiniz.